A čo bude ta mládež jesť? Amarouny ? Poznám vo svojom okolí len jedno dieťa, teraz ma asi 10 rokov, ktoré matka "environmentalistka" presvedčila že mäso je smrť. To dieťa je po rokoch alternatívnej stravy vychrtle a chorlave. Otec jej teraz tajne občas dáva masové výrobky s tým že je to akože nejaká upravená soja aby dieťa rástlo v poriadku. Problém dnešných detí nie je mäso ale vysoký obsah cukru v strave lebo rodičia sú lenivý robiť im desiatu, radšej im dajú euro za ktoré si v bufete kúpi dieťa nejakú sladkost a fľašku coly. A tiež vysoká spotreba energetických napojov. Žiaľ naša dnešná mládež je to, čo jedli deti v USA pred 20 rokmi. A vidíme ako dopadli.


