Chaos s autami na STK
Ja som za to, nech sa merajú emisie, skúšajú brzdy a tlmiče, svetlá ale aký má zmysel že technik vypisuje medzi zavady hrdzu na výfukovom potrubí ktorú má asi každé auto, ľahké chyby karosérie (po ťukancoch) a podobne blbosti ktoré len zdrzuju. Buď auto je spôsobilé na premávku alebo nie je. Raz mi hlodavce vyhryzli kus izolácie pod kapotou. Technik začal filozofovat že sa tym zmenila schopnosť zvukovej izolácie motora. Ten tapacirung sa samostatne nedodava, len celá kapota nová za 800 eur + lakovanie. Rozdiel subjektívneho vnímania hluku s ohryzenym a povodnym žiadny. Ale niekto sa odbavil. STK ma podľa mňa stiahnuť z obehu naozaj nebezpečné auta či už technicky alebo ekologický. A nie riešiť či niečo spĺňa na 100% alebo len na 99,3 %.