Ti co rozhodnutie súdu kritizujete : Spýtam sa vás inak. Aký trest by u nás dostal ten kto by to isté spravil inému nášmu občanovi? Došlo k ujme na zdraví? K závaznej? Museli v dôsledku jej konania vyhľadať lekársku pomoc ? Keď iné dieťa v skole potenie vaše dieťa dáte ho zavretý do basy ci rodičov vyraziť z roboty ? V hokeji sú za podráždenie 2 minúty, vo futbale priamy kop alebo žltú kartu. A vy ju chcete lyžovať? Odkedy ma nelegálny migrant vyššiu zákonnú ochranu ako bežný človek?


