Nepovazujem naramkove hodiny za zbytocnost, vzdy pohodlnejsie ako lovit v taske mobil.
Nepatrim k typom, co behaju s mobilom v ruke.
Rovna strecha, nepreferujem, ale mozno vyuzit ako zelenu plochu. Nezatravujem.
Plastu je uz prilis, kov a drevo, ked tak v zahrade a ci na terase.
Vinylplatne su v skatuli a nevyhodim ich len preto, ze nie su in .... je to kus mojho zivota a asi toho najstastnejsieho a bezstarostneho.
Tetovanie ma nikdy nezaujimalo. Priznam sa, ze "dielka" ake ma fotbalista Hamsik ma odpudzuju.
Snazim sa byt svoja, sama sebou.
Na nejake modne trendy nehladim.
Co sa paci jednemu, nemusi druhemu ....
Opicit sa po inych prenechavam inym.
Majte sa fajn!


