+++ Ď .... to uz si to odsledujem .... verim, ze ten vyvoj zaznamenavate a nakoniec zhrniete.
Majte sa fajn!
+++ Ď .... to uz si to odsledujem .... verim, ze ten vyvoj zaznamenavate a nakoniec zhrniete.
Majte sa fajn!
Spicku AfD tvoria prebehlici z CDU a CSU, tak preco nebojovali uz v svojich povodnych stranach?
A vrcholom je Alica W. na cele, stale zamestnana a pracujuca pre Goldman Sachs .... skoda to vobec komentovat, co za stranu to je a k akemu ucelu sluzi ...
Neprehanaj!
Aj 7 minut bolo vela na to Viktorovo blabolenie o tom, ze v Madarsku nezvitazila
opozicia a to v Bruseli nemozu prehltnut.
Jedinu rozumnu vetu povedal, ze trpiet bude mad.lud .... len akosi zabudol, ze aj vdaka nemu.
Na zaciatku 20.stor. najvacsia mesita v Europe El Dschihad stala nedaleko Berlina. V tej oblasti zila najvacsia "turecka mensina", ktora vykonavala vycvik svatych bojovnikov, po nasom, teroristov.
Nemci vystavali Osmanom zeleznicu z Bagdadu do Istanbulu za prenajom rop.nalezisk na 90 rokov a moznost robit archeolog.vykopavky ....atd ......
Nic prekvapujuce, nic nove ....dnes mesity stavaju prevazne Saudi aj s prispevkami od nem.danovnikov.
Bezenci z Turecka su rozvazani po greckych ostrovoch a dzihadisti, svati bojovnici Daesu lietadlami dopravovani do Kosova ...
O ziadnom vydierani nemozno hovorit, nafukujete!
Slovami klasika .... Mein Ruh` ist hin, mein Herz ist schwer, citajuc Vase ... ani neviem, ako to nazvat, aby som neurazila.
Jajenkomarenko .... kde boli tito hlasatelia jednej jedinej pravdy, ked sa podpisovali od r.1992 dokumenty o presidlovani ludi z Afriky, Azie, Blizkeho vychodu do Europy?
Spali? Nie, nespali ... pomahali to rozbehnut a teraz mudruju.
Ddost neskoro, ked uz aj starostom Bonnu je Ind a pomaly zastavaju coraz viac tie najvyznamnejsie riadiace funkcie.
Kde bola spicka AfD? Zastavali funkcie v stranach, ktore tu masovu migraciu spustili.
Teraz len stvu a ludi tahaju do vyvrazdovania, vsak B.Netanjahu to okomentoval vystizne, vyhubime sa sami ....
simon, dakujem za info .... vycerpavajuce, ked si clovek musi vsetko overovat a preverovat. Mate moj respekt.
Tie colne uniky su vlekla zalezitost, doteraz to nijako zvlast neresili, iba konstatovali.
Zaroven Vas chcem poprosit, mozem si tento Vas blog skopirovat?
Za laskavost vopred dakujem.
Pani ucitelka, kedysi pozivali ucitelia respekt a niektori i uctu .... dnes su zvacsa k smiehu, ziak nimi pohrda a dava to i patricne najavo ..... skola dnes je zaopatrovaci ustav nie vzdelavaci a formujuci ....
Tie zaostavajuce deti medzi normalne vyvinute nepatria .... rusi to vyucovaci proces a z normalnych sa stavaju lajdaci.
Nic proti hram .... aj Amos vraj riekol Skola ma byt hrou na I.stupni, dn
Fiha, fura odbornikov ako i historicka Dolezalova .... na rebrinak nalozit, bez kona a ci osla a spustit dole strmym zrazom, z vrchu do doliny.
Tak Marshallov plan pre Afriku? Nuz, nech ho platia ti, co tam neustale podnecuju a platia tamojsie konflikty, nech ho platia ti, co vykradaju Afriku .... pan Babis ...
Pan Babis, nevedia o takej ERCI?
Kolko takychto organizacii platenych roznymi fondami je v cinnosti?
Paseraci a kto su to? Pan Babis nevedia?
Boze, talafatky a klamstva ....krmivo pre oslov ....
A na zaver dna som si precitala slovo Panovo .... uz sa nemozem dockat, amen
Svedski demokrati, to je zoskupenie podobne ako Pravy sektor na Ukrajine, najomne vrazdy, zastrasovanie ..len este nevytiahli do boja.
A vrazdia ako migrantov, tak i nepohodlnych Svedov.
A co robi PVV Geerta Wildersa? Nic. Sedi v parlamente a obcas provokuje.
Pre obcanov neurobili absolutne nic prospesne.
V Taliansku dokonca vladnu, pozvysovali ceny energii, plynu a stale len trepu o migracii, to je tak vsetko.
Ziv.uroven v Nemecku zacala klesat ovela skor.
Spanielsko kolabuje nielen pod naporom migrantov, ale rozbrojmi v samotnom Katalansku. Vrazdia sa tam oba tabory.
VB, kde je dnes slavny Farage? Opustil potapajucu sa lod.
Merkelova otvara naruc ....otrepane .... vsak prrogram na presidlenie milionov z Afriky, Azie, Blizkeho vychodu bol znamy uz od r. 1992 ....Merkelova ho netvorila ....
A kde boli ti obcania, ked Barroso v r.2008 predstavil projekt presidlovania?
Cusali, ked mali moznost to zvratit, tak nestonajte a zacnite konat!
A, tepla kotleta, ze som sa vobec namahala.
Napad je to dobry, keby .... to by bolo na dlhu debatu.
Ja by som bola skor za vyvazenu desiatu.
Zla organizacia, ked deti nestihaju prevziat obed.
Existuju ucni kuchari, casnici, mozu praxovat v skol.jedalnach ....
Nevydane jedlo moze byt vydane bezdomovcom ....
Ludia by za pracu mali mat taku placu, aby pokryla i vydavky na jedlo pre deti.
Spirala zadlzovania ide na plne obratky ....
Dolfik mal iste okrem problemov so zazivanim i psychicke problemy a nakoniec bol z neho fetak. Nepredvidatelny a sebestredny narcis.
Ludia okolo neho boli takmer vsetci .idovskeho povodu a ako v kazdej vojne i v tej II.svetovej slo predovsetkym o majetok.
Povodny zamer dolfika bolo prestahovanie .idov na Madagaskar, nie vyvrazdovanie, to spustil psychopati ako Himmler a umelec, zanedbavane a tyrane dieta Reinhard Tristan Eugen Heydrich.
Mozno navod k nenavisti poskytol K.Marx, Heydrich z jeho dielka Svet bez .idov casto citoval.
Ale celemu tomu cirkusu velil dolfik, on je vinny a nik nepoukaze na tych v pozadi, ktori ho stvorili i financovali.
Zial, ti "tvoria" dalej - su to ti, mnohymi nazyvani ako globalny prediktor, pretoze to je skupina ludi, nie jeden, dvaja ... cely rakos a mozte zacat od eur."aristokracie".
Vypusti ventil, l
Samozrejme, ze ma. Vsetko sa da riesit .... mam sabes, tak koncim ... mozno inokedy.
Mam uz sice sab
Bednar, len Svedski demokrati .... ano, vitazia .idovske intelektualne strany, ktore radovym obcanon neponukaju nic, ziadnu perspektivu, len zabijanie .....
Spanielsko po .... o vrazdeni v tejto krajine a rozbrojoch dvoch skupin sa nepise? Migranti s tym nic spolocne nemaju.
N.Farage, otrepana papuca, nikoho nezaujima, teda, okrem vas.
Geert Wilders, Salvini .... len kydy a kydy, dolezite, ze hlasno bucia, je ich pocut i media to zaujima.
Skoda, ze ziadne zmysluplne riesenia neponukaju.
Odporúčame