trezedman, asi to bude trocha inak ... BUREU OF LABOR STATISTICS HOUSEHOLD DATA ....
trezedman, asi to bude trocha inak ... BUREU OF LABOR STATISTICS HOUSEHOLD DATA ....
Vsak taka neziskovka "Narod bez hranic" vyzbierala tisice "odbornikov" najma z Guatemaly a Hondurasu, avsak cez mexicku hranicu pustili len deti a niekolko zien. Muzov nechali Mexicanom.
Nebudte priebercivi ....
Cau, nedufam, ja to viem .... sice nie presne na sekundu, minutu, hodinu, den a mesiac, ale iste to je ....
R. 2019 konci QE a potom to pojde uz len dole kopcom az to narazi na dno, lenze nezastavi, to dno prerazi a bude to riadny rachot.
Nemam dovod pochybovat a dik za vysvetlenie
O tom serialy viem, alle nepozerala som, skusim vyhladat.
Nechodim do kostola uz asi od 12-tich, ale obcas som zasla do nasej kaplnky, kedysi za komancov bola pristupna a hoci neverim na tie vselijake nadprirodzeno, citila som taky zvlastny pokoj, akoby opadli vsetky bolesti a strasti.
Mozno, ak dozijem, povenujem sa tomu. A mozno bude este moznost blizsieho rozhovoru. Uprimne, zaujalo ma to.
Co sa tyka tejto zalezitosti si slepa ..... torpedovala si slnieckarov a opravnene, lenze ty si sa postavila na druhu stranu, co tiez je skodlive.
A o to ide, dva znepriatelene tabory a krv moze zacat tiect. Dala si sa zmanipulovat nenavistou.
Trocha hlbsie do minulosti .... prvi krestania boli .idia a od sameho zaciatku tieto dve skupiny bojovali a tiekli potoky krvi
Potom vytvorili islam, kapitoly v Korane tzv.sury su z hebrejciny, tak kto ten Koran vymyslel a napisal?
Palestincania boli v 1.stor.krestania a zrazu su moslimovia - nepriatelia.
Vzdy sa nejaky nepriatel hodi a vzdy sa najde dost fanatikov, co tuzia po krvi.
A trpia nevinni .....pre radost zopar "vyvolenych", ktori sa na tom nabalia.
Ku komunizmu nik zatial nedospel ... socializmus bol zruseny, nie preto ze zlyhal, ale preto, ze zaviedli na skusku novy system .....
Ale to predsa nie je o nejakom kapitalizme ... komunizme ....totalite ...... diktature ..... ale o ludoch ... a o Agende 2020 a 2030, takze nic prekvapujuce.
Moji rodicia a ani stari rodicia vzdelani neboli ... ale mohla som uz na ZS chodit za 20 korun na nepovinnu Nemcinu /aby som nemusela na Nabozenstvo/. Urobila som spravne, cas mi dal za pravdu.
U nas sa pouzivali nemecke slova, tak po domacky upravene i knihy pisane svabachom, co ma zaujalo a naucila som sa ho.
Nuz, ale Anglitcina je univerzal, preto ju mnohi preferuju.......
Jazykova vybava je individualna zalezitost a je na kazdom z nas, ako to pojme.
Potesilo ma, ked sa syn navratil z Berlina a pochvalil sa, ze ta jeho uroven Nemciny nie je tak chaba, ako si myslel. Anglitcinu nepotreboval.
Viele Gluck!
Nemusite sa ospravedlnovat, vyjadrili ste sa jemne, skutocnost je ovela horsia. A to nemyslim iba tuto temu.
Asi by bolo dobre poznat Kolektivne zmluvy a situaciu v slov.fi a potom sudit.
Nebudem oponovat .... zbytocne .... stojim si za tym, co som napisala.
Na mna nejaka propaganda dosah nema, ako ani ziadna ideologia.
Nie vzdy vyvodim spravne zavery, ale uz mnohe mi boli odbornikmi potvrdene.
Tvrdila som, ze migraciu je mozne zastavit a vyvoj zvratit a ze to elity nechcu ....
Europoslanec o 2 dni prezentoval to iste s dodatkom, ze europoslanci nemaju zaujem ani o tom diskutovat.
A mohla by som pokracovat i v tym, ze nielen sulik pecie s kotlebom, ale i jeho podriadeni. A mnoho inych prikladov .....
Tot nedavno pisal najsamlepsejsi ekonom Slovenska a prilahlych oblasti, ze je len otazkou, kedy dalsia kriza vzplanie a Vy tiez ....
Ked tutulo z Fedu ubezpecuje, treba sa mat na pozore .... kriza uz tu je, len sa este vdaka tlaceniu nicim nekrytych penazi neprejavila a ta sarada uz konci!
Nesuhlasim .... aj alkoholik tvrdi, ze to alkohol nie on ....
Pocit "anonymity" dava kridla, ale ludsky naturel nijak vyznamne nemeni, iba ho umocni.
deltoid +++
Zaujali ma 2 malicke kaplnky, nad ktorymi tronil mega kriz, boli v nedostupnom terene obkolesene lesom, tak som sa starych ludi vvypytovala, co to bolo asi za miesta .... povery, hadannky .... ale vyvodit z nich mozno to, co pises.
disputator +++ stotoznujem sa .....az na to, ze kotleba nevychoval nikoho ..... branikov blog stoji za precitanie
To, co som precitala uplne staci ... nebudem sa zatazovat citanim inych okopirovanych nazorov.
Vyberas si tie, ktore sa ti hodia a podporuju tvoje nazory. Bez toho, aby si vobec zauvazovala, kto to hovori ... co tym sleduje .... smutne, na vzdelanu zenu, ktora vzdelava inych.
malinova, ti dzihadisti nie su o nic lepsi nez teple kotlety /zvycajne su to najma psychicky labilne stvorenia podla niektorych odbornikov na dusevne zdravie/.
Maju rovnake poslanie.
Istym sposobom si mi sympaticka, ale v mnohom s tebou nesuhlasim.
Zrejme to nezmenis, stale budes hust jedno a to iste.
To, co predstavuje Kotleba, je vrazdenie, zabijanie ako i ti dzihadisti .... amen!
Nie ... skolabuje do .... on uz kolabuje
Nerezte tak ostro .... mozno vyhral v Lote a tote alebo dedil, mozno vyhodne investoval, spenazil akcie, mozno len nasiel stare akcie Risskej banky u babky na povale ... moznosti je viac nez dost, ale treba uznat, ze investuje zmysluplne.
Vy ste betar, mysliet si, ze by k majetku nepoctivo dosiel.
To ver nie je mozne, na Slovensku jeden bohabojny krestan vedla druheho ..... ti nekradnu, nepodvadzaju.
Prijemne popoludnie!
Akosi su mi taketo temy cudzie. Chce odist, nech ide kade lahsie .... sebatryznenie, vyplakavanie, trpitelstvo ma nedojima a nezaujima.
Dostala som pred 3 rokmi knihu "Aj vdovy chcu zit". Precitala som cca 20 stran, zoberiem, oprasim a odlozim. Dam si ju pribalit do truhly.
Nic proti, neberte to osobne, mne su taketo temy knizne ukradnute.
Majte sa fajn a zase niekedy nabuduce!
biba ... zase meskas, stareeeeeee! .... a co to ma spolocne s temou clanku?
Jeminecko, svata prostoto ... Cina, Rusko, India .... nezavisle centra globalizacie ...
A to je aka ta prislusna metodologia/metoda na spravny vyklad prebiehajucich procesov?
Nuz, ziadny netreba, vsetko bolo uz davno napisane .... ciciak, zrejme student z Leva a pjakinov svedok.
Odporúčame