Tak to je ozaj prevratne .... Mir nie je masovo prijimana ani v krajine vzniku, povod bude zrejmy ako v pripade "ruskej" kryptomeny vo Svajci.
Naviac system je zavirovany a hocikedy moze skolabovat. Rus.odbornici bud nevedia alebo nemozu problem vyriesit uz viac ako rok .... tak to je vyhra.
Zaujimave, ze Mir nerozsiruju v ramci skupiny BRICS alebo preco tato skupina nema svoj platobny system ...

