Dalajláma vyslovil moju ideu spred 3 rokov
++ tak, bez dlhych reci
Agenda 2030, v OSN ju podpisali vsetci ..... Aj ti, co dnes tak vysoko skacu .... vsetci suhlasili .....
Cina a niektore afr.krajiny sa proti navrhu eur.zastupcov vracat migrantov, ktori nepresli cez azyl.proces rezolutne postavila. Europa nesmie migrantov navracat do ich krajin povodu .... OSN
Prikl. Chemnitz, iracky Kurd mal byt deportovany do Bulharska, zadrzali ho v Drazdanoch, pustili, zadrzali v Lipsku, pustili a potom zavrazdil Nemca s kubanskymi korenmi .... aj jaj, ako sa to hodilo, hned sa rozputali nepokoje, ako jeden tutok bloger napisali revolucia. Velmi rychla reakcia "revolucionarov". Akoby to bolo uz davno pripravene, len cakali na zapalky,