Obcas zajdem na ruske stranky, toho Tulina som necitala, dik za sprostredkovanie,
Z diskusii som vyrozumela, ze mnohi s predkladanou historiou nesuhlasia a viackrat poukazovali na to, ze historiu pred iKyjevskej Rusi je pisana len Byzantincami a ohradzovali sa voci tomu,
Tak tam to asi tiez s tou historiou pokrivkava.
Nebolo to tak davno, co vysokoskolaci protestovali a vyhadzovali ucebnice, ze chcu ruske a nie pisane v Amerike.
Tulin napisal svoju verziu,.svoj nazor, ktory zrejme so skutocnostou nemal vela spolocneho.
Je zaujimave, ze k tomu nic z kgb archivu vytiahnute nebolo.
Pravda ziaduca nie je, nebola a nebude.

