Dobre, ale buď sa zabalíte tiež do vreca. . .
Fíha, musím to prečítané rozdýchať ..... ľudská rovnoprávnosť-nerovnoprávnosť, propagandistka jak bejk.
A prečo naše ženy nosili šatky? Ja si pamätam v našom kostole nebolo ženy, ktorá by na hlave šatku nemala.
A kde boli rodičia tej Mii Valentino? Bola neplnoletá, píšeš. Ten starosta zriadi kupleraj a rodičom to nevadí .... tak, čomu sa čuduješ?
Moslimovia v Nemecku mali mešitu už počas I.svetovej, potom si ich sami Nemci navozili, prečo to Teba trápi?!
Arabky sa skrášľujú oveľa výraznejšie ako je zvykom v našich končinách, používajú "ťažké" výrazné parfémy. To asi Arab nebol ...
Asi pod blog Bednára som uvádzala štatistiku, v ktorej sa písalo, že kresťania z Ertrije by ženu ani na záchod nepustili, nie je kresťan ako krestan a to isté u moslimov.
Nuž, ja by som si domov také persóny nenasťahovala.
Prežili kadečo nepríjemné, trauma sa môže prejaviť neskôr a to násilím. To by som neriskovala.