Musím takto verejne priznať, že po prečitaní "najdiskutovanejšie ..." Zeman: .... som člänok nečítala, iba zopár diskusných .... spomenula som si na Vás, ale nič, sklamanie však dlho netrvalo.
Čo dodať, ochľasta, ktorý si myslí, že má patent na rozum. Egocentrik, niet divu, že mu DJT imponuje.
Kovanými komunistami od Mŕtveho vypiplaný, prognosťák, čo predal Čechom stoličky z pod r.iti.


