+++
Čaňo + časté výpadky elektriky a Bavorsko obzvlášť trpí nedostatkom najmä kvôli zastaralej rozv.sieti, holt, Nemci neobnovujú infraštruktúru ....
Insalláh, dlhé čítanie hneď tak zrána, ale zaujímavé .... Sallalláhu alajhi wa sallám!
Neviem odkiaľ pramení toľká nenávisť, ale zastiera Vám zdravý úsudok.
Neholdujem žiadnemu náboženstvu, zastaralé a tmárske ideológie ma neoslovujú, ale Vaša zášť voči islamizmu je priam chorobná.
nac-izmus, faš-izmus i komun-izmus ..... islam-izmus i juda-izmus .... z jednej dielne.
Nuž, čo s Vami? Aspoň v nasledujúcich dňoch zabudnite na to, čo Vás tak veľmi kvári a užite si dni pohody a radosti!
Poľské vajcia, poľská hydina, poľské jablká - 6x viac pesticídov nad povolený limit a čo nabudúce?
Pán Bednár, agentúra JPP /jedna pani povídala/ .... Vy ste nepoučiteľný.
Takéto správy, nepodložené ani len jedným linkom na zdroj, sú nedôveryhodné.
Potom sa správate ako ješiťák, keď sú tie Vaše správičky rozmáznuté,
pritom sám tomu nahrávate.
No, končím, veľa úspechov a nedajte sa znechutiť, na čítanosti blogov život predsa nestojí. Keď Vás baví, píšte!
Pán Tréger,
Vaša snaha o nápravu je sympatická, ale ľudia na to kašľú a vládni činitelia tiež, ako za Márie Terézie.
Hoci už nežijeme v nevedomosti, ľudia si nevážia, čo im príroda nadelila a doslova im leží pod nohami.
Ďakujem Vám za všetky doterajšie blogy, nútili k zamysleniu a zároveň mi rozširovali vedomosti.
Veľa šťastia a dobrého zdravia si dovolím Vám zaželať a tým sa s Vami i lúčim.
S úctou ..... h
Nesledujem takéto aktivity, ale Česi používajú priliehavejší názov, člověk v plísni.
A Lekári bez hraníc .... účelové organizácie zriadené svetovládnymi mocichtivými nadľuďmi.
Uf, vydýchla som si, balvan zo srdca mi spadol ..... hneď je svet krajší a bezpečnejší, vďaka Donaldovi Trumpetovi .....
P.S. zabudli ste, že to navýšenie sa týka obnovy a rozšírenie jadrového arzenálu, to je cieľ, ostatné je omáčka.
+++ postreh a ako sa k tomu jedu dostal? ....... "hrdina" sa vždy hodí .... mne to pripadá ako teatrálne gesto vzhľadom k jeho veku.
A ešte musím dodať, úsmev si mi vyčarila na tvári, že tvoj prezident .... máš chabé vedomosti a či len chceš víriť prach? Omoč nohy, Zojka, do krútňavy a pomodli sa otčenáš!
Ajaj, Slovenčina, reč mojej matky je krásota, je milota ..... a ja ju tak pŕznim .... ktorý nevedomý ľud .....
pia .... skľudni hormón, rozprestri krídelká a odleť!
Kecáš voloviny na kvadrát. Tiso bol farár, ktorí nevedomí ľud vyzýval k poslušnosti a láske blížnemu.
Ako prezident však nezasiahol proti repres-áliam, ktoré na Slovákoch Nemci s domácimi prisluhovačmi páchali.
Vari je výmysel Kremnička, Skýcov, Baláže, Mladoňov a iné?
Tvoje teatrálne výstupy ma nezaujímajú, fachči ďalej, ale bez mojej odozvy.
Ten človek mi je ľahostajný, ako i ten farár tiso, čo v mene lásky nechal povraždiť stovky nevinných Sloveniek a Slovákov i malé deti.
Oslavujte si, to len vypovedá, čo ste zač .....
Ja si radšej prečítam niečo hodnotnejšie. Toto poznáte?
Mali by ste, však nem.esá žurnalistiky sú vašimi kamošmi.
"Im Spinnennetz der Geheimdienste" Warum wurde Olof Palme, Uwe Barschel und William Colby ermordet?
Stay Behind .....
V Jeruzaleme niektoré európske konzuláty sú, ale nepokrývajú Izrael ako taký, iba vých.časť a Záp.breh Jordánu.
Jared Kushner, protekcinarske dietko, šéfuje nadácii, ktorá financuje výstavbu nelegálnych osád na Zapadnom brehu. Financuje okrádanie Palestínčanov, vyháňanie ich z domovov a vraždenie .... ten nie, že nemá skúsenosti, ten to iste svojmu svokríkovi pošepol.
A zmyslov zbavený prezident, o ktorom mnohí Arabi, ba i Izraelci tvrdia, že má o kolečko viac, negalomanský šoumen, rozdúchal nové kolo zabíjania.
Však preto z neho spravili prezidenta.
Európa sa môže tešiť na príliv nových osadníkov a novú vlnu teroru.
No, tak, brzdite! Nehadzte vsetky zeny do jedneho vreca ..... ze najkrutejsie tvory na planete .....poznam vzdelane i nevzdelane, inteligentne i opak .....a su to tie najmilsie osobky pod Slnkom, mile, prajne, chapave i obetave.
Tie, co stoja na vrchole nie su ani sibnute, iba im trocha svitori a nie su ani slabomyselne, su len spravne prastene.... stav na ich bank.ucte je silne afrodiakum.
Slabomyselne su tie, co ich nasleduju.
Odporúčame