Síce akosi s článkom nesúvisí, tak ja tiež jeden ...
Podľa OSN výhľadovo úbytok ruského obyvateľstva do roku 2050 viac ako 10 mil. /na 129 mil/
Rosbalt zverejnil štúdiu VŠE i Centra strateg.analýz, že úbytok rus.obyvateľstva je 400tisíc - 1 mil. najmä na Ďalekom východe a div sa svete, v ázijskej časti Ruska a tento trend bude pokračovať.
Vysoká úmrtnosť najmä u mužov, nízka pôrodnosť, stárnutie, podfinancivané zdravotníctvo, ktoré sa podpísalo na náraste HIV, tubery a iných liečiteľných chorôb ....
Nárast slovanskej časti rus.populácie v r. 2007-10 bola migrácie z postsov.republík a po vypuknutí vojny na Donbase, to je však minulosť.
Hoci sa prezentuješ ako vzdelaná s dvoma vš, prehľad máš obmedzený.
O to viac si zlostná a žlčovitá, č.333 a mnoho ďaľších nic-kov.
Zosmiešňuješ samú seba u toho, kto vie, mňa sa tvoje choré výpady nedotýkajú.
A mohla by som pokračovať Glazajev-Kudrin, nebudem márniť čas.
Nik tvoje výsadné postavenie vedúcej kolotočárky nemieni ohroziť, fachčí ďalej!


