Bitcoin nie je podvod, inak by ho nechceli zdaniť
Ďakujem, pobavili ste ma.
1/ Bitcoin je podvod megarozmerov, anonymný, nekrytý, nevychádza z reálnej ekonomiky, ale dielne špekulantov
2/ Minimálne dph by ste platiť mali, však je to tovar.
3/ Keď Čína oznámila reguláciu v oblasti digimien, ako povedal šéf CB, aby odvrátila fin.riziká a následné masové nepokoje. Bitcoin bol pod 900 $, prepadol sa o takmer 10%, po jednej jedinej akcii.
4/ Po oznámení švajcbanky UBS, ku ktorej sa pridali HSBC, Barclays i CreditSwiss, že pripravujú projekt v rámci spustenia systému blockchainovej technológie "usc", bitcoin vyletel o viac ako 1000%!
5/ Po výroku ruského prezidenta, že zadal úlohu na spracovanie horeuvedenej technológie pre potreby RF, bitcoin opäť rástol ap.
Plne sa stotožňujem s výrokom Ewalda Nowotneho, CB Rakúsko, bitcoin je nástroj bez pravidiel ...na pranie špin.peňazí z drog a zbraní... odstránili sme 500 €, vraj kvôli tomu, k čomu sa využíva práve bitcoin, zaviedli sme prísne pravidlá, ktoré obmedzujú i malých sporiteľov