Myslíte asi Duckého?
Sulík je "odborník", zdatný a sociálny a osloviť osloví len jemu podobných.
Čo tak zrušiť plat a benefity europoslancom?
Mesto zakladá nadačný fond ..... aha, a je to fertig mariška, trocha zlej propagandy neuškodí ..... celá sranda je o tom, ako vždy, ako ľahko prísť k peniazom!
Ľudia investovali do banánovej republiky a či Mojžišovej firmy?
Ale to už sme rozoberali .....
A, takže tak to je .... Mojžiš a statočný .... radšej to nechám tak.
Iste vráti i peniaze ľuďom, ktorí u neho "investovali".
winetov a čomu sa tešíš? Vari v sns a či híd most sú také figuríny?
Ak sa nemýlim, tak peniaze pre tú právnickufi idú z peňazí vysúdených, nie zo št.kasy. Ale to, že je to abnormálne vysoká provízia na pohľade na tú vec nemení, je to nemorálne, ako celá táto ponovembrová kasta vládnucich.
A keď si načal .... pred voľbami tú kauzu spustili .... akosi vhodne načasované, len škoda, že nikdy nik postihnutý nebol a nebude.
Žerú sa medzi sebou, už dane nestačia, aj majetok dochádza, priveľa piraní a málo money.
Žiaľ, máte pravdu.
Či je to právne v poriadku, posúdiť nedokážem, ale iste viem, že je to mrzké, podlé, morálne bahno .... lukratívny biznis na úkor občana, že nie sú učebnice v školách, že nie je na základnú zdr.starostlivosť ai, bodaj by bolo, keď si malá skupinka vychytralcov berie zo štátnej kasy, tá bezodná nie je a niekto to odtrpieť musí. A sú to tí, čo ju plnia ...
Spoločnosť je tak roztrieštená, že už nie je schopná odporu. A radšej sa nechá oblbovať kadejakými potrimiskármi, vôbec sa nezamýšľajúc nad obsahom toho, čo týto hlásatelia vlastne hlásajú.
Je rozdiel medzi vynášaním špiny, o ktorej každý vie a tým, ako túto špinu vyčistiť a viac ju nedopustiť.
A oni tak majú dosť prostriedkov, aby si zaplatili "svoje strany a či hnutia", ktoré zase budú napĺňať ich predstavy a ich vrecká.
Správne rozhodnutie .....
+++ ale plní to i iný účel, cena ropy stúpa a to Saudi potrebujú ako i Američania, o.i.
Nejak podobne to prebiehalo aj v Jemene ..... až ľuďom došla trpezlivosť a vzbúrili sa.
Dnes ich Saudi s koalíciou na čele s usa denodenne bombardujú, desaťtisíce mŕtvych, zmrzačených, bezprizorných sirôt. Viac ako 900 tisíc napadnutých cholerou, ktorá sa šíri i do okolitých krajín, hladomor .....Libanon, kedysi perla, rozkvet a vysoká živ.úroveň .... dnes krajina plná bežencov z Palestíny a zo Sýrie .... chaos a zmar.
Prve kroky americkej pokory .... kam na taketo ftakoviny chodite, clovece bozi?
O nominacii J.Powella trumpeta vykrikuje uz od min.augusta ..... v tichosti .... je ho ticho laka.
Z toho, co ste napisali by som nevyvodzovala, ze je za zrusenie, vsak za jeho vlady sa predlzovali i sprisnovali.
Je obchodnik, nieco za nieco .... to predviedol uz viackrat. Ako i to, ze jeho slova sa s cinmi rozchadzaju.
Nekupujem knihy, aby som z nich prach stierala.
Nepoznam ludi, co kupuju knihy ako doplnky, mozno existuju.
Ale poznam mnohych, co knihu od skoly nekupili a necitali, poznali len skol.ucebnice, staci im TV.
Sme rozni a mame rozne zaujmy. Ta dama bola detailistka.
Pracu v DD som spominala v súvislosti s tým, ze by ste radsej zamestnanecky pomer a to sa mi javilo ako moznost.
Jedneho by slak trafil, citelna strata.
Ale prave v takomto prostredi by to clovek necakal.
Dievca bolo este take mlada, skor by sa hodilo asi k detom.
Vy sa nestratite, vela stastia!
mojmir, že som tak smelá ..... Rakúsko-Uhorsko po porážke v I.svetovej prestalo existovať, či nie?
Neuveriteľné, čo dokážete posplietať ....
xyz, tu nejde ani tak o to, že porušili ústavu, hoci od 2014 mali dosť času na jej zmenu.
Ale o to, že ten smiešny premiér vyhlási referendum a následne prehlási, že Katalánsko na nezávislosť pripravené nie je .... ľuďom už hrabe.
Buntošia, blékajú a k bankrotu smerujú ..... šťastnú cestu!
Ešte som nepočula a ani nečítala to, čo tvrdíte .... západní ekonómovia nazývajú yuan bezcenným papierom .....
V tomto prípade, trumpeta trúbila, nejde o tlač, ale o manipuláciu s kurzom.
Pre Vaše uspokojenie, najviac tlačí ECB (8,5 bil.) Čína (7,1 bil.) USA (6 bil.) nasleduje Japonsko, VB, Švajc, Kanada, Brazília, India, Austrália .....
Brazília mala najvyšší medziročný nárast o 22%, Čína o 12% a Česko o 10% ....
Odporúčame