kormidlo, to, co ste opisali s extremizmom nesuvisi.
Pre mna je to, co vykonala ta trojica podla vrazda, ktora sa vymyka mojmu chapaniu a povazujem to za extrem, ako i vyjadrenie 25 rocnej vs vzdelanej politologicky z Ostreho Gruna, ktora na otazku ... kvoli comu volila k-lsns? Ona odpovedala .... lebo media na neho /kotlebu/ tak utocia .....
Pritom su to dve uplne odlisne veci, ktore nemozno zrovnavat. Ale ja ich za extrem povazujem.
Ale Vy ste chceli asi nieco ine tymto prikladom demonstrovat.
Zla ekon.situacia, soc.vylucenost hromadi v ludoch negativne pocity, frustrovanost a este k tomu klamstva, pokrytectvo, spinave praktiky politikov, ktori ich do biedy vohnali a este i teroru vystavili ludi matie.
Naviac rozbite rodiny, medzigeneracne spory, agresivita sa stupnuje a ludom zastiera zdravy usudok.
Potom staci malo a masochisticky si volia i take kreatury, o ktore by inak ani nezakopli.
Ja to vidim takto, hoci ludi to nechapem, ved idu sami proti sebe ....


