Diabetik: Nebezpečný zločinec za volantom
Mierne povedané, zavádzate....
Diabetológ dá posudok všeob.lekárovi a ten rozhodne, či upovedomí políciu.
Týka sa to ťažkých stavov, ktorí prekonali ťažké a či opakujúce hypoglykemické šoky.
Má to opodstatnenie, ťažký cukrovkár má spomalené reakcie, dvojité, rozmazané videnie a má sklon v takom stave k chybnému rozhodovaniu, ba môže upadnúť do bezvedomia.
Na takejto prevencii nie je nič pohoršujúce ....... vo vašom prípade iba to, že EÚ a to platí pre celú EÚ.
Nečítam vaše blogy, ale upútal ma nadpis. Nevedela som o takomto nariadení a z vášho blogu iba jed pryštil. Našla som si to radšej sama. Lebo ..... ako som napísala, zavádzate!