Priznám bez mučenia, nezaujímalo ma to a väčšina spomínaných mien mi nehovorí nič.
Viskupič je nevzdelaný, odbornosťou ani znalosťami nevládne, kaviarenský povaľač a drístač.
Ale o to viac je nafúkaný, arogantný a prehnane sebavedomý ako tí kotlebovi mamľasi.
Bude iste zaujímavé, ako sa europoslanec "chytí" kormidla. Rodinná mafia nabrala nový vzduch.
Mikuš mal odísť a bol by odchádzal so cťou, takto odchádza s trpkou príchuťou.
V vrcholovej politike i nižších postoch by malo platiť dvakrát a dosť!


