Ked som sadal za volant necitil som ziadnu unavu. Citil som sa rovnako ako inokedy. Zrejme prijemna hudba a dlha monotonna jazda. Presiel som cez obec plnej zakrut a 50 m za zakrutou mimo obce na rovnom useku sa mi to stalo. Isiel som asi70 km/hod.
Su aj ine priciny, oslnenie, vytlaci ta z cesty ine vozidlo, voda ci balato na ceste, nepredvitatelne naladie, kolizia po ktorej vyletis z cesty, nahla nevolnost, pri kychnuti a aj rychla jazda a nezvladnutie vozidla a ine.
To sa jednoducho stava a nebezpecne miesta treba odstranovat nie vytvarat.
Strom urcite za nic nemoze ale ten kto ho vysadil ano, lebo vytvoril nebezpecne miesto. Strom patri inde.
Volakedy mali svoje opdstatnenie, stromy pri cestach robili tien kocisom. Dnes nie su potrebne.
Ich odstranenie by zachranilo vela zivotov.

