Takto sa nedá streliť gól. Ide nám už o záchranu, vravel Hamšík
Videl som množstvo zápasov Neapolu a fandil som Hamšíkovi. No takmer vždy som bol z jeho výkonu sklamaný. Loptu za celý zápas vybojoval možno trikrát, no keď dostal prihrávku, okamžite ju z prvej prihral dozadu. Neurobil ani jednu kľučku, ani jeden krok dopredu a o obohratí súpera ani nehovorím.Preto ho aj vyhodili a kedže o neho nikto nemal záujem, tak ho ako vyslúžilca poslali do Číny.
Takže, videl si včera nejakú jeho fintu, nejakú jeho prihrávku útočníkovi do šance?
A prečo chodil kopať rohy? No preto, lebo mu nehrozilo, žeby mu v šestnástke nedopatrením spadla lopta na hlavu a pokazila účes.