A prečo neurobia prieskum v Bielorusku, či má Lukašenko podporu a akú?
A prečo neurobia prieskum trebárs na Slovensku, ako to tu vnímajú ľudia?
A prečo neurobia prieskum vo Francúzsku, akú má podporu Macron?
Keď sa môže robiť prieskum na kadejaké prkotiny, prečo sa neurobí aj na toto? Ono sa možno ten prieskum aj urobí, no nemôže sa zverejniť, lebo to nepasuje.

