Voľakedy hrávali za repre najlepší hráči z najlepších klubov. A musel byť stále najlepší v klube, lebo by stratil pozíciu v repre.
Teraz je to naopak. Tréner repre postaví lavičkového hráča, aby ukázal klubovému trénerovi, čo v klube nedoceňuje. Ale dopadne to nakoniec opačne, ako teraz s Vavrom. Vavro vlastne potvrdil, že na vrcholový futbal nemá. A nemá ani na slabý Izrael.

