Ty si fakt myslíš že Dobiáš bol dobrý hráč? A prečo potom nehral na svojom poste pravého obrancu? Celý život v Trnave a Bohemke hral len tam.
Taký Ramos, keby ho v Španielskej repre postavili do stredu poĺa, ustál by to.
Apropo, ME vyhrali hlavne slovanisti, lebo boli až šiesti v základnej zostave a nie nejaký pomalý tenkonohý Dobiáš.


