NÁZOR: Patríme na Západ
Z matematiky si so mnou nezahrávaj, pretože by si dopadol ako blbec.
A teraz po poriadku.
Aké komodity sa dajú kúpiť inde?
Plyn nekúpiš nikde, ani ropu, pretože tankery sa k nám nemajú ako dostať.
Palivové články do VVR 440 nekúpiš nikde.
S tým vývozom. Vlastne my nevyvážame skoro nič, pretože tie autá, čo sa u nás zmontujú v montovniach si vlastne predávajú Nemci, Franckovia, Kórejci a zisky tečú im. Dokonca ani v potravinách nie sme sebestační.
Takže tú domotanú hlavičku si si mohol odpustiť, ja totižto na rozdiel od teba nie som žiaden sráč zalezený v usaanále.
Ja som tie plynárne, elektrárne, rafinérie kedysi aj staval, ty nedonosenec.