Niečo z toho, čo bolo na plagáte nalepenom na stĺpe v r 1989 pred starou NR:
Veĺká rada VPN,
samá kuva a kretén
............
Medzi nimi teploško
blbec Ferko Mikloško
čo má krk jak hadicu
a vtáka má samicu
Niečo z toho, čo bolo na plagáte nalepenom na stĺpe v r 1989 pred starou NR:
Veĺká rada VPN,
samá kuva a kretén
............
Medzi nimi teploško
blbec Ferko Mikloško
čo má krk jak hadicu
a vtáka má samicu
SaS žiada disciplínarne konanie aj pre Špirka?
Alebo toho nie, ten je na našej strane?
A načo im bude už v poradí 3 štadión?
Mne, keby ho zobrali, tak mám ešte ďalšie dva.
Napokon, stačí si vypýtať na pobočke náhradnú SIM, vložiť ju do starého Mo a nič sa nedeje.
Napokon, oni jej zobrali len MO, kartu si mohla vybrať.
Zaujímavé. Sulík, ako nemecký občan a europoslanec neprotestoval, keď išla Merkelka kolenačky prosiť Putina, aby spustil NS2, pretože tranzit do Nemecka cez Ukrajinu je zazmluvnený len do r 2019 a sú ohrozené ekonomické záujmy Nemecka.
A keďže ten zazmluvnený tranzit cez Ukrajinu ide aj na Slovensko a nevie sa, čo bude po roku 2019, nešiel aj Danko riešiť ekonomické záujmy Slovenska?
Keď napíšu, že má mečbol, to znamená že stačí uhrať jednu loptičku a sú víťazi?
Aké úžasné vzťahy môžeme mať s Nórskom?
Nič od nich nedovážame a nič k nim nevyvážame. Napr z Ruska dovážame pre život potrebné suroviny - plyn, ropu, palivové články do JE.
Á už si spomínam na jeden úžasný vzťah. Sapara tam hral 3 roky futbalovú ligu.
Aj NDR bolo anektované, ale o tom nepíšu.
Celkom s tebou súhlasím, až na toho Procházku.
Tam nebol podvodník Procházka ako ho Mrtkovič a média vyfarbovali, ale samotný Mrtkovič.
Procházka bol kupujúci a on nemusel vedieť a nemusel sa pýtať, či predávajúci je platca DPH, alebo nieje, on sa len dojednával o najnižšiu cenu, ako je bežné.
Lenže predávajúci(Mrkovič) ak je platca DPH m u s í účtovať DPH.
A to je ten Kočner, ktorého starý Michal Kováč omilostil pred zlým Mečiarom?
A nemali by najprv zrušiť zrušenia (milosti a amnestie)?
Lebo, čo vlastne teraz platí, milosti a amnestie, alebo ich zrušenie.
Čo, keď milosť platí nepretržite pre mladého Kováča a aj Kočnera?
Rozhodujúce v tom procese po r 89 bolo, že vypovedal prokurátor Valášik. Ten tých vrahov znova usvedčil, pretože im vyvrátil svedectvo Franciek, že Čerman a Kocúr boli s nimi v tom čase vo V-čku a nemohli byť v MD. A že za bývalého režimu nemohli svedkyne zo západu vypovedať.
Valášik na procese povedal, že v piatok vo V-čku zábavy nebývali a Francky odišli s dlhým nosom.
Ale situácia je od budúcej sezóny iná a Višňa to dobre vie.
Slovan má hlavného sponzora Gazprom, takže platy hráčov sú vybavené.
A čo ten plný štadión, tie 10 tisícové návštevy?
Sú tam tí istí, ktorí tam boli, keď tam on hrával počas výluky v NHL. Vtedy mu nevadili.
Nečakal náhodou, že mu ponúknu dobre platený flek a oni nič?
Takže, Bašternak podvádzal úmyselne a Kiso omylom.
To hovor takému, čo seno žerie.
A Bašternak kde prezidentuje?
A o čo tu ide? Samozrejme o peniaze. Lebo Sasani sa neboja, že sa pri ďalších voľbách nedostanú do parlamentu, no boja sa toho, že budú mať menej voličov, tým pádom aj menej poslancov a tým pádom aj menej bubákov.
Sasani vedia, že Kiso si síce vlastnú stranu nezaloží, no s určitosťou vstúpi do nejakého malocha a vytiahne ho do parlamentu.
Viete, aký je rozdiel medzi Baštetnákom, Mrtkovičom a Kisom?
Bašternák podvádzal pri vratkách DPH
Mrtkovič podvádzal pri odvodoch DPH
Kiso podvádzal pri vratkách a odvodoch DPH.
Ďalší rozdiel je, že Bašternák nieje politicky činný, kdežto Mrtkovič je poslanec a predseda strany a Kiso dokonca najvyšší ústavný činiteľ.
To decko tam bolo zavesené na gume. Lebo ten záchranca bol ešte len pod ním, uvoľnil mu ruku a následne bolo vystrelené do výšky.
Keď si ideš založiť eseročku, musíš mať na jednotlivé posty kvalifikovaných pracovníkov.
Zaujímavé, že na poslancov stačia ovce a sliepky.
Odporúčame