Už sa s tým spolužiakom nepotentuj.
Ja som býval na jednej izbe s Ferom Gauliderom, no kamarát som s ním nebol. A nevidel som ho 50 rokov.
Takže keby si napísal spolubývajúci, tak by som sa rehotal.
Už sa s tým spolužiakom nepotentuj.
Ja som býval na jednej izbe s Ferom Gauliderom, no kamarát som s ním nebol. A nevidel som ho 50 rokov.
Takže keby si napísal spolubývajúci, tak by som sa rehotal.
Preklad z ruštiny do amerikánštiny:
Skripaľ - Sýria
Novičok - zemný plyn
Áo, je to zemný plyn, ktorý mali vlastniť Amíci a predávať do západnej Európy. Lenže Asad dal tie náleziská ruským spoločnostiam.
Len nech si dáva v tej base pozor, čo konzumuje.
Lebo ak bude otrávená, páchateľa už majú.
Aj MS vo futbale budú prmiestnené inam.
Ty chudák nedonosený.
Mal by si vedieť, že bez ruských dodávok ropy, plynu, palivových článkov do JE sme bez PHM, tepla, elektriny a tým pádom aj, bez jedla.
Odpája sa tak, že buduje NS2.
Do r 2022 odstaví Nemecko posledných 7 jadrových reaktorov a bude elektrinu vyrábať paroplynom
Sviečkovú manifestáciu organizoval Čarnogurský a ako jediný bol za to aj väznený.
Bol to ten istý Čarnogurský, ktorý organizoval aj stredajšiu manifestáciu pred pionierskym palácom. Bude aj teraz zatknutý?
Prečo všetko novinári zatajujú, čo im nepasuje?
Že ruských diplomatov pošle domov ČR, Nemecko, Francúzsko, Poľsko, Bulharsko.
Keď Rusko nechá doma zemný plyn a nepusti ho spomenutým štátom tak pokapú od chladu a hladu.
A prečo nikde nespomenú toho hlavného Čarnogurského?
Á už viem, on bol na sviečkovej aj v stredu 21.3.2018. A to bolo tentokrát pred pionierskym palácom.
Teraz sa ukázal rozdiel medzi socializmom a kapitalizmom.
Za socíku sa chodili tínedžeri vybúriť a ponadávať si na futbal, alebo hokej a kúpili si lístok za 6 korún.
Teraz sa chodia vybúriť na námestie a majú to zadarmo až na organizátorov, tí to majú zaplatené.
A kde bol v čase vraždy Nicholson? Nebol náhodou na Slovensku a odletel až potom?
Ako druhá bola India a ich je tiež dosť 1,3 mld.
Ešte šťastie, že to nebol poštový holub, lebo by boli ďalšie protesty na odvolanie Druckera, následne Pelegriniho, vlády, predčasne voľby...
Musím sa smiať, vlastne priam rehotať, keď čítam :
1. OLANO je proti tejto vláde a nebude za ňu hlasovať
2. Ukrajina neuznáva prezidentské voľby v Rusku
3. Tréner Realu Zidane nesúhlasí so zostavou Barcelony
4. Ja nesúhlasím s nočnými mrazmi
A zaujímajú nikoho tieto sprosté názory?
Teraz môžu dať za ministerku vnútra trebárs aj starú blaškovú, len nech pumpár podpíše. No a za rok, keď už bude miesto pumpára niekto iný, môže nastúpiť aj Ráž a vyšetria sa všetky podvody aj slovenský Sarkozy.
Hovorí sa:
Každý chvíľku ťahá pílku.
Pelegríni by mal byť trpezlivý a nosiť mu nové návrhy, kde by obmieňal iba po jednom mene až do leta a vtedy už pumpár stratí nervy, oznámi svoju "nekanditúru" a podpíše.
Kusého si pamätám, ako po novembri 89, keď bol rektorom UK a Havel prišiel do auly UK a ten oplašenec Kusý okolo neho pobehoval v talári, raz doprava, potom doľava, potom dokola, no trápne.
Jožo Ráž starší by mal opraviť text svojej pesničky:
Teraz už viem, prečo každý chce tanečnice z lúčnice na:
Teraz už viem, prečo každý nechce pumpára z čerpacej stanice.
Tak toto úžerník posr-l nadobro.
Už si proti sebe poštval aj TANEČNICE Z LÚČNICE.
Mečiara som nikdy nevolil a nemal som ho rád, no nemám rád teraz tých, čo do neho kopú.
Vtedy, keď bol pri moci sa mu všetci strkali do otvoru a pochlebovali mu. Boli to okrem iných - Budaj, Kňažko, Kováč, novinári......
Teraz do neho kopú, lebo je už starý a nedokáže sa brániť. Vtedy sa báli. Vtedy mali byť smelí.
A je určite mŕtvy? Bol na obhliadke súdny znalec?
Jáj, pardón, to len novinárov musí prezerať súdny znalec. Pri bežných smrteľníkoch stačí aj obhliadkujúci lekár.
Odporúčame