Prečo Slováci chýbajú vo štvrťfinále? Hodnotia experti
Ten kanadský tréner tam je na prd a na hojno. Azda mi nechce nikto povedať, že on robil zostavu. Celý rok bol doma v Kanade a tých pár dní na prípravné zápasy a pred MS si určite nestihol urobiť obraz o našich hráčoch, čo pripadali do úvahy na MS.
Čiže zostavu robili asistenti a tak ma napadá, nemohol ten Országh robiť aj trénera, keďže už na OH bol nepostrádateľný a museli kvôli nemu prerušiť ligu?
Načo nám je drahý zahraničný tréner, keď 10 miesto mohol získať aj domáci lacný? Napríklad aj Bokroš. Česi si vystačia aj s domácimi trénermi a určite sú bohatší.