Hamžík: Pri plyne Slovensko odvrátilo všetky hrozby
Nedá mi nespomenúť výrok Dzurindu, keď nám Ukroši stopli na 2 týždne plyn.
Vtedy tento laik zahlásil, nech Fico ihneď nakluše do USA a dojedná skvapalnený plyn.
Ako mohol tento byť tento neschopák 2x premierom? A pritom nikdy voľby nevyhral.
Ako môže niekto uvažovať nad skvapalneným plynom, keď neexistuje možnosť dopravy k nám?
Alebo sa aj on domieval, ako ten Busch, čo bol u nás za jeho éry na jednaniach s Putinom a kedy sa on strkal s Hrušovským, lebo obidvaja chceli stáť vedľa neho, že nieje na Slovensku, ale v Slovinsku?
Tam more je.