Z Ruska máme ropu, plyn, železnú rudu, palivové články do atómiek. Bez týchto produktov nebude benzín, elektrina, teplo, čiže všetko čo potrebuje človek na dennú potrebu. Bez týchto surovin nebudú ani potraviny.
A teraz otázka? Čo máme z USA? Nič, tak prečo sa pcháš tým amíkom do otvoru, veď oni o to ani nestoja a ty sa pcháš a pcháš nasilu.


