Ten prieskum robili ako Bičanovci v relácii 5:5. Tam tiež zahlasuje - Spýtali sme sa 100 ľudí a oni odpovedali. Je jasné, že nikto sa nikoho na nič nepýtal, odpovede si pripravujú v štúdiu, pretože tie odpovede sú také primitívne, že by to normálny človek nevypotil.
Aj v tomto a iných prieskumoch. Tie percentá sú také nepravdepodobné, pochybujem, že by takto ľudia hlasovali, keby sa ich na to pýtali. Prieskumy si robia v agentúrach. Niektoré strany si to aj zaplatia.


