Rusko je spoľahlivé, tvrdí nemecký politik na margo Nord Streamu 2
Blb zostane blbom, keď aj do Prešporka pôjde.
Že mali sme 25 rokov, aby sme sa zbavili závislosti na ruskom plyne........
1. Tých 25 rokov mali aj Nemci a Francúzi a vidíš nezbavili sa tej závislosti a prečo asi? No preto, lebo iná alternatíva neexistuje.
2.Železná ruda. Prečo asi kúpil US Steal tie VSŽ ? Preto, lebo je tam širokorozchodná z Ruska a ruda je lacná. A ako chceš dopraviť železnú rudu do Košíc ty, keď nemáme prístav?
3.Mig 29 a MI 7. Vieš o nejakých lepších, lacnejších a na údržbu výhodnejších strojoch? Tie drahé amícke Black How nespomínaj. Sú to staré nespoľahlivé šunky. Tie 2, čo sme kúpili ležia odstavené v hangáre,lietať sa na nich nedá... Nakoniec v Sýrii sa ukázalo, kto má navrch.
4.Čo urobili v ČR? Majú to isté ako my.