Oni, tí hráči v NHL nehrajú nič. Pánika preradili po niekoľkých rokoch na farmu, Jurčo je na tribúne, Marinčin odsedí zápas na striedačke. Ani ostatní, nič moc. Gáborík odohral v poslednom zápase len 13 min, Tatar 15. ONi dvaja a aj Hossa dali v 7 zápasoch len po jednom góle. Ostatní ani jeden.
Protestantov v zámorí nemajú radi, asi sa im donieslo, že odmietli reprezentovať. Takže Hossa, Gáborík, Tatár už v prvej lajne niesu a podľa štatistík niektorí ani v druhej a možno ani v tretej.


