Jediný, ktorý sa tam nerehoce je Zeman a nieje to preto, že mu nikto nedrží nad hlavou parazól. On vie, že stuácia je vážna a niesu na plese.
Jediný, ktorý sa tam nerehoce je Zeman a nieje to preto, že mu nikto nedrží nad hlavou parazól. On vie, že stuácia je vážna a niesu na plese.
To je to logistické centrum, čo malo byť v Poprade, kde im to ponúkol upotenec? Asi áno, pretože západniari na dedinu nepôjdu. Museli by potom dochádzať lietadlom a nie týždenne, ale denne. Vybrali si Blavu a bývať budú vo Viedni na hoteli.
Oni, títo západniari nebudú bývať na nejakej dedine, ako je Poprad a pod. Aj Nafta Gbely už nieje ako predtým, lebo podnik presťahovali do Blavy, už sú len Nafta a.s.
Podľa tejto teórie, by mali robiť riaditeľov obchodných centier tí, čo sa podieľali na ich stavbe, teda stavári. Gen riaditeľom Eurovea by bol murár Tehlička, alias Lintner, ekonomickým riaditeľom Podšívka, alias Handzuš.......
Jano Tehla(Filc) je stavbyvedúci zo stavby nákupného centra Eurovea, Mišo Kelňa(lintner) je stavár a položil poslednú obkladačku na chodbe Eurovea......Kto je terajší riaditeľ Eurovea Ondoň(Nemček)? ........
Nemal by robiť riditeľa Polusu Tehla a ekonomického námestníka Kelňa, keďže majú najväčšie zásluhy na jeho postavení?.........
Takže ruské lietadlové nálety sú účinné, čo potvrdzujú aj americkí predstavitelia a politici, ale aj sýrski vzbúrenci.
Povedzme si otvorene. Kto sú tí sýrski vzbúrenci? Sú to takisto oddiely Islamského štátu, len majú iný názov, aby ich amíci podporovali a vyzbrojovali. Treba ich zlikvidovať komplet a bude pokoj, miganti prastanú emigrovať a niektorí sa aj vrátia naspäť.
Handzuš to nemá z vlastnej hlavy, jeho niekto postrkuje. Žeby jeho veľký kamarát Hríb jedovatý? Aj do protestov s Matovičom, Lipšicom, Hlinom ho dotlačil Hríb a tam sa vôbec nejednalo o demokraciu, len bolo treba vyvolať chaos. No a ten chaos sa vtedy vyvolať pre nezáujem verejnosti nepodarilo, tak to teraz skúšajú cez hokej.
Tým "hviezdam" Citrón urobil vlastne medvediu službu, lebo vždy pred MS museli hľadať rôzne výhovorky ako neprísť reprezentovať. Teraz to majú "vyhovorené" už dopredu, takže môžu kľudne spávať.
Máš to pomýlené. Tých hráčov predtým, čo sa dostali do NHL vychoval socializmus. Teraz v kapitalizme sa dostanú do klubov len deti bohatých rodičov a z tých sú dobrí hokejisti ako šafránu. A práve Zdeno Cíger postavil liaheň pre talentovaných chudobných a do toho sa tí socialistickí odchovanci najviac navážajú. Teraz má Citrón na starosti práve tie kluby, ktoré by tých hráčov mali vyprodukovať.
roscoe - ty si tu toho popísal veľa, no nič konkrétne. Keď chce niekto z bývalých hráčov pomôcť slovenskému hokeju, tak nech začne zospodu, ako Cíger. Bol aj úspešný tréner na klubovej úrovni. Nie, ako Citrón, že len čo vyzul korčule, tak naraz je najschopnejší a šup na najvyššiu funkciu v hokeji v štáte. Nech si to najprv vyskúša v klube, ako tréner, manažér, vedúci mužstva a pod. Nakoniec, aj tá funkcia, čo zobral mu dá zabrať. Ja mám dojem, že sa toho bál a keby ho do toho komplici nedokopali, nezobral by to. Aj Nemček najprv robil trénera a potom rôzne funkcie vo zväze, pokým skončil na čele.
Situácia je taká, že s Matovičom nikto nebude chcieť do vlády. Ako vybabral s Procházkom je známe, no aj Bugár sa vyjadril, že s Matovičom do vlády nikdy. No a SNS vo vláde s maďarskými stranami? Skôr to vyzerá tak, že so Smerom budú chcieť nielen Danko, ale aj Procházka.
A bude to stačiť Procházka+Danko? A Procházka sa vyobjíma s Matovičom, Bugár s Csákym a Dankom a budú vládnuť? A svätý Fígeľ im to požehná?
Opýtam sa? A čo hrali teto hviezdy na posledných MS? Čo hrali tieto hviezdy na posledných OH? Odpoviem, nič. Takže, radšej nech na MS nechodia, lebo nielenže sami nič nehrajú, ale ešte rozptylujú svojim laxným prístupom tých, čo by hrať chceli.
No a prídu ďalšie OH 2018 a naraz sa budú cpať do repre, pretože v NHL sa zaujímajú predovšetkým o tých, čo sú v nominácii. Nakoniec, tie spomínané hviezdy účasť na MS aj tak poväčšine odmietali. Výnimkou boli iba MS r2011 u nás a r2015 v Česku, lebo to mali za chrbtom.
Až teraz sa zisťuje, akú medvediu službu nám spravili západné médiá, keď "vyfarbovali" Slovensko podľa fotografii z Lunika 9. Teraz k nám migranti nechcú ísť, iba ak nasilu, lebo si myslia, že u nás je väčší bordel a chudoba, ako u nich.
Poroš prišiel do Bruselu a začal asi takto:" Pán Obama ma poslali za vami a vy mi musíte splniť nasledovné požiadavky".....
Že ide rokovať o zrušení víz a dodávkach plynu. Opýtam sa. To je ten ruský plyn, ktorý mal minulú zimu prúdiť cez Slovensko do Nemecka, no zostal na Ukrajine, Slovensko to nazvalo "reverzný tok" a zaplatila to EU?
Vidno, že Porošovi sa tento obchod veľmi zapáčil a chce rovnako obchodovať aj nasledujúcu zimu.
Mne táto schôdzka pripadá ako konferencia o škodlivosti fajčenia, kde sa predvádzajú diskutéri. No a potom si dajú fajčiarsku prestávku.
A ja som sa už tešil, keď som videl nadpis. Lebo kravata je aj slučka. Myslel som, že už to vypuklo. No hold, musíme ešte nejaký piatok počkať, no určite k tomu príde.
Ani to nečítam, len odpoviem na nadpis. A americkí vojaci cvičia od Dnepra po britské kráľovstvo.
Opýtam sa priamo. Má poisťovňa Dôvera uzavretú zmluvu s nemocnicou v Plzni? Ak má, tak potom OK, ak nemá tak ...
Odporúčame