Čítam, že Tsipras nebude triumf oslovovať dlho. Bude musieť Grékom vysvetliť, ako sa budú vyplácať dôchodky, mzdy, úspory..... Mám riešenie. Predajú bojovú techniku na Ukrajinu a zabijú tým jednou ranou dve muchy. Oni budú mať peniaze a Poroš zbrane, lebo aj tak mu ich nikto nechcel predať. No a EU to všetko zacvaká.
Bude sa tešiť aj Obama, pretože Poroš bude pokračovať v bojoch proti Novorosii a Merkel uvalí ďalšie sankcie Rusku za neplnenie minských dohôd.


