Stanko1
No vidíš kam sa dopracovala Ukrajina. Rusi budú mať záchodové WC misy a ukrajinci latrínu (dobre no nie. Ak pôjdeš na ukrajinu , zober si so sebou do auta suchý záchod - rada zdarma)
Stanko1
No vidíš kam sa dopracovala Ukrajina. Rusi budú mať záchodové WC misy a ukrajinci latrínu (dobre no nie. Ak pôjdeš na ukrajinu , zober si so sebou do auta suchý záchod - rada zdarma)
udernik
Čím ma UA presnejšiu špičkovú americkú techniku, tým má Rusko väčšie územne zisky.
Skutočnosť nepustí.
No povedz pravdazvítazi
Nie je hlúpy ten západ keď podpisuje dohody, ktoré sa nedodržujú
Správne by bolo, ako si občan môže kúpiť tovar od rôznych dodávateľov (výrobcov), tak by si mal možnosť kúpiť plyn podľa vlastného uváženia z USA , Ruska, Nórska, Kataru a iných. To by bolo demokratické - vôla ľudu.
Doplním dodoga.
Mnohí to majú premakané - 15dní na Slovensku (zoberú ....) , potom sa presunú na 15 dní do Moldavska (zoberú, čo im prináleži ... ) a hajde na 15 dní na Slovensko ...
moja úvaha:
Čím viacej západ dodáva zbraní Ukrajine, tým Rusko väčšiu časť Ukrajiny obsadí. Ak neprestane západ dodávať zbrane Ukrajine, Rusko postupne obsadí celú Ukrajinu a potom západ už nebude mať kam dodávať zbrane. Tým padom skončí vojna na Ukrajine
Slúžiť v cudzej armáde je trestne.
Ako by sa trestnosť posudzovala ak by dotyčný mal dvojite občianstvo?
Silent Hiil
Pravda, pravda, už si odskúšali reakciu obyvateľstva na zabíjanie nepohodlných,aj väzňou (Chovanec, Lučanský)
Kedy bude koniec vojny na Ukrajine?
Určite bude koniec vojny na Ukrajine, keď inflácia dotlačí EU na samé dno - no možno aj skorej
Jedna (možno kacírska) myšlienka.
Ak by naozaj Rusko chcelo, tak nasadí všetko čo má a za týždeň prevalcuje Ukrajinu. Prečo sa teda vojna na Ukrajine vlečie? Rusko asi chce zničiť Banderovcov a potom, keď obsadí čo má v úmysle, nebude mať problém s Banderovcami
Obyvatelia EU chodia tankovať benzín do Maďarska.
Čo to znamená? To znamená, že ľudia nepodporujú sankcie na rozdiel od politikov EU
Obviňovanie (RF) často vyjadruje nemohúcnosť (EU)
peter8562
Ukrajina sa nevie rozhodnúť, kde udrie - najskorej nikde. Pretože je teraz bez záchodových mís a to je pre Ukrajinu problém
Zato majú Rusi v rodinách po dvoch záchodových misách a tretiu vyhadzujú do zberu ( čo je nekonečný problém pre eurohujerov).
Ďaľši problém je, že User ešte nedodali Ukrajine húfnice M777 s namontovanými záchodovými misami
Ospravedlňujem sa p. odus povedali pan fararko pri modlení.. to chcem vymyzať. na vine je moja rýchlosť a že si nekontroľujem napísaný príspevok.
Je to pravda
Ešte dodám. Uvedená už historia je popísaná v knihe Stanislava Motla: Kam zmizel zlatý poklad republiky.
PS: uvediem krásne argumenty rozumovej vyspelosti eurohujerov: - svata prostoto alebo povedali pán farárko pri modlení...
každý vie že bezcenný šrot sa dava na zošrotovanie do zberných surovín.
Eurohulvát GGY
máš ešte niečo , daj
Kto to zaplatí?
Všetci tí čo držia $, použivajú $, obchodujú v $, splácajú user infláciu. Pôžičkami (dlhmi pre user) zachraňujú ich ekonomiku. Za natlačené $ z ničoho si kupujú tovar vo svete , teda zadarmo.
Vaše zlato je teraz naše zlato. My sním naložíme podľa našich záujmov. (už ho nikdy nedostanete späť - načo by vám bolo)
Odporúčame