Brániť krajinu v prípade vojny by šla iba štvrtina Slovákov, ukázal prieskum
Kto bude bojovať za Slovensko – 27,5% obyvateľstva, myslím že časom menej a menej.
To naše Slovenske obyvateľstvo na tom malinkom Slovensku sa pomali ale iste stenšuje. (nepodporovanie rodiny, bývania, vlastenectva , neúmerne minanie minanie prostriedkov na militarizaciu) ale podporovanie iných (ktorí nám tu podporu nikdy nevrátia).
Máme tu veľa Ukrajincov (na 80% územia Ukrajiny sa nebojuje), madarov, nemcov, a iných národností. Vojakov – američanov, nemcov, holandanov, hlásia sa belgičania a iny. O 50 rokov sa Slovensko stane len enklávou so slovenským nárečím, kde bude rozhodovať NATO (ami) za pomoci EU. Takže pomali sa treba začat učit na juhu madarsky, na zapade nemecky, na východe ukrajinsky, polsky.
A MOZNO TO BUDE INAK ?
To je len moja úvaha na budúcnosť a nie je namierena proti nikomu.