aby taky debil ako si ty si to trikrat prečítal aby to konečne pochopil
aby taky debil ako si ty si to trikrat prečítal aby to konečne pochopil
To musel byť riadný úchylak, vrátane Pravdy, čo mu tento článok uverejnila
To musel byť riadný úchylak, vrátane Pravdy, čo mu tento článok uverejnila
To musel byť riadný úchylak, vrátane Pravdy, čo mu tento článok uverejnila
Vaše zlato je teraz naše zlato, nemali ste ho odviesť do Anglicka (tak funguje západný kapitalizmus)
To by sa hodilo EU kúpiť 1 zlatý rubeľ (950 gramov zlata ) za 1cent. (aj ja by som kúpil)
Tým končím debatu.
Kremeľ nechce platby v $ ani v €, pretože sú to len farebné papieriky, ktoré nevyjadrujú hodnotu, ktorá je na nich natlačená. Tieto papieriky sú vzácne len preto, že si ich nikto nesmie vytlačiť na tlačiarni, len FED a ECB.
Kremeľ sa nechce nechať okrádať peniazmi natlačenými z ničoho.( aj okrem iného).
Môžem doporučiť: Nikdy neverte ratingovým agentúram!
ospravedlnujem sa , to nebol krutiprísny, prepáč.
Aký je rozdiel medzi galonom a litrom? Krutoprísný sa hovoril že v v písmenách
Práve v (spolahlivej) jednoduchosti sa skrýva genialita
Droga ničí uživateľa, vzťahy, financie
Západ má novú drogu (a s ním i Slovensko) zvanú sankcie.
Západ si vybudoval závislosť na sankciach. Už nemôže bez nich žiť.
Zároveň začína platiť nove ale známe heslo: So sankciami na večne časy a nikdy inak.
PS. v Rusku zlacnil benzín, nemajú ho kam dať (západ ho nechce).
Nová droga zo západu.
Západ si vybudoval závislosť na sankciach . Už nemôže bez nich žiť.
Začína platiť nove ale známe heslo: So sankciami na večne časy a nikdy inak ( už žiť nebudeme )
Klamlivá obhajoba. Každý predaj letenky je zaznamenaný!!!
Naša malá zemička bude mať najviac vojakov na jedného občana na celom šírom svete.
Bude to zmes vojakov všetkých „možných“ štátov.
Ako sa dohovoria, keď nebudú mať práve poruke prekladatelov – rukami a či nohami.
Zároveň im poskytneme bezplatné užívanie nášho územia. (každé uživanie znehodnocuje prírodu)
Náš minister Budaj už aby sa pripravoval na upratovanie po vojakoch a imigrantoch.
Neviem či nás aj humanitárne nevyjedia. Časom to uvidíme na cenách a dostatku potravin.
Pravdepodobne nepravdepodobné alebo nepravdepodobne pravdepodobná úvaha.
Najhoršie riešenie problému je vojna.Žiadne horšie riešenie problému už neexistuje. Každý na vojne prerobí, niekto viac a niekto menej. Jedine zámorie na vojne zarobí.
EU sa bojí priameho konfliktu s Ruskom. Ak by bol horúci konflikt s Ruskom, ako by sa zachovali imigranti? (už predstavujú na západe EU reálnu silu). Zrejme, keď vo svojej rodnej zemi nebojovali za svoju vlasť, za lepší život v nej, nebudú bojovať ani za EU. Pokým europania (vojaci) budú zažívať vojnové útrapy v prvej línii a mnohí padnú, imigranti prečkajú v zázemí s omnoho menšími útrapami. Po skončení vojnového požiaru sa imigranti dostanú pomerne lacno k majetku padlých europanov. (veď čo s ním) Daľší sa budú starať o vojnových invalidov na oplátku za ich majetok. Tak to vypadá, že imigranti vlastne na vojne zarobia.
PS: alebo sa urobia lágre, kde ich budú strážiť a živiť. (ako v ami počas II.sv.)
Súhlasím a nie len ja, ale každý s ktorým som o tom rozprával, že, Toto je len začiatok !!!
Palica má vždy dva konce.
auta a sankcie.
Tak to vypadá, že Rusko bude mať zadarmo automobilku. Stačí vyhodiť riaditeľa a dosadiť svojho. Robotníkov majú a tak môžu veselo pokračovať vo výrobe.
Odporúčame