Nie som ekonóm, ale čo si všímam, zahraničné podniky ročne vytiahnú zo Slovenska tak asi 13 miliard € ( okrem zisku )
Nie som ekonóm, ale čo si všímam, zahraničné podniky ročne vytiahnú zo Slovenska tak asi 13 miliard € ( okrem zisku )
Oklamú. Loďou privezú do Holandska v kontajnery a vyložia. Potom zabalia pre obchod po 100g a dajú nálepku pôvod z EU.
Môže to existovať veď o tom sa teraz vedie spor. Základom je vždy evidencia. Ak to neevidovali, tak to jasne poukazuje na niečo nekalé (napr. okradnutie, obohatenie, spreneveru a ine.) Žiadny "finančník" by si nedovolil cenný papier tak vysokej hodnoti aby nikde nebol zaevidovaný.
Súhlasím s japako, Súčasná situácia je taká, že SŠA, ako píše japako, kludne nebude dodržovať WTO a EU sa môže roky súdiť a nič nevysúdi, len ju to bude stáť kopec peňazí.
EU mala hneď od začiatku bojovať za tzv. hodvábnu cestu, po ktorej sa už mohlo obchodovať( môj názor)
Súhlasím s japako, Súčasná situácia je taká, že SŠA, ako píše japako, kludne nebude dodržovať WTO a EU sa môže roky súdiť a nič nevysúdi, len ju to bude stáť kopec peňazí.
EU mala hneď od začiatku bojovať za tzv. hodvábnu cestu, po ktorej sa už mohlo obchodovať( môj názor)
Neboj nestraníkov odborníkov je (verím že vstúpia do vlády),podľa mňa budu omnoho lepší ako terajší politický.
Prosím Vás nenavážajte sa do tatranca 66 (má 66 spoločníkov). On píše skrite o sebe. Tak ho nechajte na pokoji.
Pred voľbami je viacej možností. Jedna z možností je že by p. Kiska vyhral voľby, stal sa predsedom vlády. potom by mohol vyhlásiť voľby na cigánskeho kráľa a určite by bol zvolený, p. Kiska by získal tri tituly: exprezident, predseda vlády, cigánský král. Tým by sa stal najváženejším občanom SK.
Neboj nestrannikov odborníkov je a podľa mňa lepších ako terajších straníckych.
Odporúčame