Pan Chmelar by bol urcite lepsi prezident, ako to co mame dnes, ale aj tak musim konstatovat, ze jeho kampan bola pre mna velkym sklamanim. Od tak politicky skuseneho cloveka, ako sa prezentuje, by som ocakaval, ze pred vstupom do volebnej kampane si zabezpeci politicku podporu nejakej strany, alebo aspon organizacie napr. pochadza z prostredia verejneho vzdelavania. Mohlo mu byt jasne, ze jeho presvedcovacia "solo jazda" pred poloprazdnymi tribunami mu viac ako 3 percenta nemoze priniest.


