Zijeme v kapitalizme, kde su ine priority ako za socializmu. Do istej doby sa dalo zbohatnut na dovoze ojazdenych aut, potom bol dobry kseft drevo. Dnes si spravite zivnost, najdete si nejakych 3-4 Ukrajincov, ktori budu na vasu zivnost robit, napriklad natierat strechy, pricom si z faktur nechate 40% a oni si budu vsetko zabezpecovat. Z tohto prijmu budete platit 4 hypoteky na 4 dvoj az troj izbove byty. Tieto byty prenajmete styrom rodinam, ktore vam budu mesacne vyplacat cca1600 €. Na dochodok mate zabezpecenie v bytoch. Robit v automobilke za pasom, kde po par rokoch skoncite s podlomenym zdravim a prislubom, ze na dochodok budes zobrakom, sa rovna v kapitalizme byt vykoristovany.


