Je to podobny clanok, ako vcera na aktualitach.sk. Mam dojem, ze sa zacina s medvedmi klamat. Je tam tabulka https://www.aktuality.sk/foto/kstzhz9/zasaho… , ktora ma dokazovat, ze utoky medveda sa za dvadsat rokov vobec nezvysuju. Od minuleho roku sa medvede objavuju aj v lese nedaleko od mojho domu (asi 50m od domu ho stretol sused), pricomv tejto lokalite medvede cca poslednych 100 rokov nikdy neboli. Tento rok asi 2 km odo mna medved napadol cloveka. Zacinam mat obavu ist sam do lesa, pricom sme sa tam ako deti citili uplne bezpecne.


