Ja im len pripominam, ze aj takto mozu pomoct Slovensku.
Ja im len pripominam, ze aj takto mozu pomoct Slovensku.
Chcem poziadat volicov Smeru, ktori maju doma imobilnych rodicov, pripadne invalidnych rodinnych prislusnikov, aby sa nebali nahlasit volebnej komisii, ze tyto obcania chcu volit z domu do volebnej schranky. Volebna komisia je povinna k nim prist. Je potrebny kazdy hlas volica Smeru na zabranenie progresivnej pohromy.
Ja chcem len zvysovat volebnu ucast, tak ako to robia mimovladky, ktore za dolare objednali vlaky z Prahy.
Chcem poziadat volicov Smeru, ktori maju doma imobilnych rodicov, pripadne invalidnych rodinnych prislusnikov, aby sa nebali nahlasit volebnej komisii, ze tyto obcania chcu volit z domu do volebnej schranky. Volebna komisia je povinna k nim prist. Je potrebny kazdy hlas volica Smeru na zabranenie progresivnej pohromy.
Ide mi o zvysovanie volebnej ucasti, ako to novodobi bilakovci tvrdili o vlakoch z ich pomylenymi fanusikmi z Prahy, ktore boli zaplatene v dolaroch cez mimovladky.
Chcem poziadat volicov Smeru, ktori maju doma imobilnych rodicov, pripadne invalidnych rodinnych prislusnikov, aby sa nebali nahlasit volebnej komisii, ze tyto obcania chcu volit z domu do volebnej schranky. Volebna komisia je povinna k nim prist. Je potrebny kazdy hlas volica Smeru na zabranenie progresivnej pohromy.
Dobry je aj Hlas, ci SNS.
Chcem poziadat volicov Smeru, ktori maju doma imobilnych rodicov, pripadne invalidnych rodinnych prislusnikov, aby sa nebali nahlasit volebnej komisii, ze tyto obcania chcu volit z domu do volebnej schranky. Volebna komisia je povinna k nim prist. Je potrebny kazdy hlas volica strany Smer na zabranenie progresivnej pohromy.
Chcem poziadat volicov Smeru, ktori maju doma imobilnych rodicov, pripadne invalidnych rodinnych prislusnikov, aby sa nebali nahlasit volebnej komisii, ze tyto obcania chcu volit z domu do volebnej schranky. Volebna komisia je povinna k nim prist. Je potrebny kazdy hlas volica Smer na zabranenie progresivnej pohromy.
Zaujmave, ze Fico mal na mitingoch plne namestia a Progresivci par ludi. Tak kto by dokazal skor zaplnit namestia?
Chcem poziadat volicov Smeru, ktori maju doma imobilnych rodicov, pripadne invalidnych rodinnych prislusnikov, aby sa nebali nahlasit volebnej komisii, ze tyto obcania chcu volit z domu do volebnej schranky. Volebna komisia je povinna k nim prist. Je potrebny kazdy hlas volica Smer na zabranenie progresivnej pohromy.
Chceli sme rovnaku zivotnu a roven, ako maju ludia na zapade a tak sme vstupili do Europskej unie. No dnes sa zivotnej urovni ani nepriblizujeme, ale zapad nam tu namiesto toho natiska migrantov a lgbt ideologie.
Chcem poziadat volicov Smeru, ktori maju doma imobilnych rodicov, pripadne invalidnych rodinnych prislusnikov, aby sa nebali nahlasit volebnej komisii, ze tyto obcania chcu volit z domu do volebnej schranky. Volebna komisia je povinna k nim prist. Je potrebny kazdy hlas volica strany Smer na zabranenie progresivnej pohromy.
DennikuN verim asi tak ako Podpredcednicke PS, ktora nevie ako sa nazyva prvy ceskoslovensky prezident a kedy Ceskoslovensko vzniklo.
Chcem poziadat volicov Smeru, ktori maju doma imobilnych rodicov, pripadne invalidnych rodinnych prislusnikov, aby sa nebali nahlasit volebnej komisii, ze tyto obcania chcu volit z domu do volebnej schranky. Volebna komisia je povinna k nim prist. Je potrebny kazdy hlas volica Smer na zabranenie progresivnej pohromy.
Hlavna vec ze "demokrati" pristavuju vlaky v zahranici, aby mohli ist volit ludia co za ich vlad do zahranicia odisli. Tato kampan nema logiku.
Posielam ti k teme vyborny rozhovor s Doc. Burdom v rozhovore s Ankou Zitnou.
opravujem druha strana hlasa mier, teda nezatiahnutie Slovenska do vojny a skoncenie sialenstva na Ukrajine.
V tychto volbach ide o vsetko a preto musime zajtra zabrat, pretoze ak zajtra vyhraju hlasatelia neistoty, vojny a ideologickej totality, nad stranami hlsajucimi chlieb, vojnu a slobodu, tak mozne bude vsetko.
Pride doba a nebude to uz daleko, ked posielat zbrane uz nebude stacit a zapad bude musiet posielat maso do mlynceka a vtedy si na ukrajinskom fronte mozno spomenies, ze sa tvoj osud naplnil, pretoze si tak hlupo podporoval vojnu. Kto sa chce mecom bit, tak sam mecom zomrie.
Odporúčame