Pre zapad nastava otazka, ako sa vyvliest z tejto slamastiky. Slovensko moze byt prvym z radov statov, ktory umozni zapadu vyvliest zapad z tejto nestastnej politiky do ktorej nas dostali neschopni politici a ktora doteraz stala uz statisice zivotov a miliony bezprizornych utecencov. Je potrebne ukoncit toto sialenstvo a nie tu predkladat obcanom vymyslene excelovske tabulky. Preto vyzyvam obcanov podte k volbam a dajte svoj hlas stranam, ktore hlasaju mier, pretoze ak podporite strany hlasajuce vojnu, tak sa v tej vojne sami ocitneme.

