Uvidíme, či včerajšie stanovisko bude nemenné...
Uvidíme, či včerajšie stanovisko bude nemenné...
...presne tak, so svojou spravodlivosťou veru nech tam idú. Alebo tam kam patria.
Skutočne? Márna snaha.
To by už dávno boli zobratí:)))
Práve preto Fico hovorí, že nejde o revanš. Hovorí to isté.
Ústavného. Od kedy ste dostali od SNV, nejak ti vypadáva.
Povedal opičák z Hrubej Borše.
Nedajbože všetko som to videl.
Aj realitu v ktorej tu žijeme. Už som si vybral:)))
A kto ti nabulíkal, že tvrdia, že chcú? Stupídne.
Ále, asi je kombinatorička:)))
Slušnosť, umiernenosť... hľadajte u zúfalcov, čo nám vládnu!
Márne.
A to nie sú ešte zahnaní do kúta, ako sa snažia zahnať Fica.
To nevadí, čo kto hovorí. Kto by povedal, že SNS pôjde s Mostom-Híd?
Mafia ti vládne.
Ak tam nie je úmysel, ešte to môže hrať na debila. Takých bude asi viac.
Krivé obvinenie vs. všetko čo títo... majú na rováši, bwahahaha!!!
Ani ten chudák, čo to vypustil z úst, tomu neverí. Už len takí ako ty. Nemajú čo ponúknuť, len lož a hejt.
A kto sa pýta na východ, ty chudák. Podlí klamári.
Odporúčame