Práveže stačí. Klin sa klinom vybíja a zmena zmenou.
Práveže stačí. Klin sa klinom vybíja a zmena zmenou.
Ani takéto urážanie vám už nepomôže.
... mimochodom videl som zas akých voličov agituje trnavský blázon. Aj ty si od nich?
To. Veď takého asi potrebovali. Ale to som nechcel riešiť.
Tendenčné, jednostranné, odporné masírovanie mozgov o našich chlapcoch plus vykladanie práva z ich strany a ich pravdy. Hnus, že médiá...
A včera ste videli na :24 Daňka s Jančkárovou? Čistá katastrofa. A potom sa čudujú...
Presne tak to bolo v posledných voľbách. Suterén matovičovcov sa prekonať nedá.
Spoluzakladateľ Globsecu musí byť vo vytŕžení, ako im to odsýpa:(((
A nie je dôvodom týchto blábolov, že Fero nevedel vydokladovať príjmy, hotovosť alebo pôvod majetku, tak namiesto aby sa priznal, že to uje..., vymyslel si (na a objednávku a k spokojnosti oboch strán) takúto storku?
Ale PS má svojich ľudí, ktorí sa chcú pretlačiť hore.
Načo by brali takýchto trapkov, čo nemajú výtlak ani za seba?
Vidím to na odpadkový kôš Demokratov. Alebo na Modrých, ak zoženú 10 000 podpisov.
Perfektná práca. Presne pre cieľovú skupinu... na úrovni Geissenovcov.
Lebo chce byť francúzskym prezidentom!
Možno by mikulec vzhľadom na svoju minulosť žiadnu previerku nedostal. Tramtarará...
Och áno, čierna alebo biela. Celý život som pracoval pre tento štát, aj po prijatí do NATO aj v rámci kreovania, fungovania a štandardizovania najdôležitejšieho pracoviska PVO a tuto oné od kakavka pokickané má nazve proruským...dobre vám už drbe, súdruhovia liberálni.
Postavte dobrého kandidáta. Možno ho budeme potrebovať. Všetko proti tomuto čo tu je aktuálne, je lepšie. Prajem šťastnú ruku pri výbere.
Hí, aký dôkaz. Áno, psychopatov chodí po svete a je na oboch stranách neúrekom.
Ale koľko sa chystali postaviť:)))
To je žiaľ vojna. Každému normálnemu je takýchto nevinných obetí ľúto.
Otázka je, z kade prišli a koho rakety či granáty to boli, pravda?
Ty máš naozaj príznačný nick.
Však ten už ani nevie, aký je dnes deň. Čo by sme od neho chceli...
A pre koho by to mala oznamovať?
Rozcestovala sa po kútoch Slovenska len tak náhodou alebo z nudy?
Odporúčame