To teda nie som. Od toho sa dištancujem.
Pozri sa miesto urážania na históriu svojich príspevkov, fízeľ.
To teda nie som. Od toho sa dištancujem.
Pozri sa miesto urážania na históriu svojich príspevkov, fízeľ.
Mal si takto zvýšené výdavky? Zapríčinili sme si to sami alebo táto nepríčetná svoloč? Pozri sa na hospodárenie a zadlženie krajiny. Spokojný? Máme dvoch vysokoškolákov a dostali sme doslova holý k...
Že štátny rozpočet zaplače. A že to nedostali všetky deti.
Tiež sa mi zdá, že to nasleduje istý scenár.
Už aj Valdis nazýva Svojho Pána pošukom:)))
Ministerstvo už toho natvrdilo... To nie je argument.
Tak už poslúžili. Spravili všetku špinavú robotu. Môžu byť poslaní do pr...ehm, hodení cez palubu.
A taky že půjdou:))) Nemali konať proti občanom a proti zákonom.
Lebo vtedy by im to v parlamente prešlo. Teraz stačí chcieť:)))
Nemusí rozdať, stačí ukázať v žiari reflektorov, že chce.
Ak to Spišiak s PS všetko stihnú, tak hej.
Šipoš. Verejne lezie íčovi do zadnice.
Aj zbytok...verejné sa strápňujú.
Včera niekde meteorológovia v predpovedi skonštatovali, že čo nezamrzlo včera v noci, zamrzne o týždeň.
Tak užívaj, čo ti imponuje a robí dobre. Dlho už nebude:)))
To áno, ale tu už nikto nevie, čo sa chystá a čím čo kto sleduje.
...Prezidentka Čaputová údajne uvažuje o odvolaní Hegera
Neviete to niekto dočítať?
Odporúčame