Bwahahaha!!!
Toľko žvástov o ničom od tejto katastrofy. To je presne jediné, v čom sú dobrí. Kecať.
Pekný prvý polčas, treba uznať.
LOL, stačí ak napíšeš šroty a hneď znieš tak nejako dôležitejšie:)))
O pak je pravdou, 29-ky boli v čase zaobstarania špičkové lietadlá a koľko že rokov nám slúžili? A vieš, čo sa stane, ak jednomotorovému lietadlu vysadí motor za letu a nenahodí ho? Pôjde do šrotu.
Ono ten vrtuľník nepotrebuje na svoju existenciu a použitie lietadlovú loď.
Problém je niekde inde. Koncepcia rozvoja OS SR vôbec neplánovala potrebu a nákup takéhoto typu vrtulníkov. Je to dvojmiestny, v podstate jednoúčelový bitevný stroj... Možno ale niekto vopred vie, čo budeme potrebovať, alebo čo vojnoví štváči darujú na Ukrajinu. Obe možnosti sú zlé.
Je tu ešte možnosť, že je svedkom preto, lebo...ehm... má toho viac na rováši. Uvidíme. Tu je všetko možné.
Vallova Bratislava?
šefčik určite. Aj pekný je aj múdry:)))
Stráž si svoje hnojisko a nemiešaj sa do vecí, ktorým nerozumieš.
Áno je to o bezpečnosti, ale nie každá bezpečnosť je verejná:)))
A potom by ho aj tak zrihaného neprijali.
Nič, zober Ferka za ruku a kúpte si psíka.
U nás? Minimálne už de facto nemáme odbory:(
Zapijeme a dobre bude:(
Aj Paríž horí, ak ste si nevšimli. A aj smrdí..
Boli ste aspoň prví, k o koti?
Tiež si myslím, že sú tam úplne mimo a naši najľudia zostanú nedocenení...:)))
Samochvála je najsamhorší smrad na svete!!!
Naposledy bol takto šťastný s Lloydom Austinom, ak sa nemýlim.
S pánom bohom ak je toto sloboda a demokracia, čo tu razíte posledné tri roky. Aspoň sa nám neposmievajte, slečna prezidentka.
Odporúčame