Hahá a Grendel už hovorí v mene hnutia nova:)))))
Hahá a Grendel už hovorí v mene hnutia nova:)))))
... možno vniesol zmeny do oslavovania. Alebo to je nátura Tímu Vlhová?
Nechápem, prečo mi boli vymazané tieto 2 komentáre:
Nebude pěsnička?
Niečo ako " závidím vám manžela, pani Havlova..."
...
Už sa ani neskrývajú ani nepretvarujú:(((
A čo ak tí úradníci budú vyslovene z PS a tretieho sektora?
Nebude pěsnička?
Niečo ako " závidím vám manžela, pani Havlova..."
Už sa ani neskrývajú ani nepretvarujú:(((
Keď sa ho pred zvolením pýtali, či prvá cesta tradične bude na Slovensko, odpovedal asi v zmysle, že spolu s našou prezidentkou pôjdu k Volodymyrovi.
Ako by si odpovedal, čo môže byť Lojzo generálny?
Tak už aj Krošlák je skorumpovaný... povedal debil z TT:)))
NATO je o spoločnej obrane. Súčasná vláda aj so slečnou z hradu podpísali Obrannú dohodu medzi SR a USA. Nemýľ si to, prosím. Potom vznikajú nedorozumenia.
Snívaj ďalej, majú viac úcty k SNP, odboju a osloboditeľom ako vládni fašisti, ty chrapač:)))
Máme dvoch vysokoškolákov.
Nie, nechodia na školy ako naši plagiátori, nemajú čas na brigádu okrem leta.
Našťastie je len generálny...teda všeobecne známy k...
Tak. A v smere sever-juh sme tak malá krajina, že nestíhali ani naši...
Neboj, akonáhle prekročia čiaru, bude to za účelom air policingu a budú plniť pokyny naších riadiacich.
Tak. Bude chýbať. Ak po ňom nepríde nástupca, cyklistika pôjde mimo záujem sledovania. Nič to, miesto hodín sledovania etáp môžme zas tráviť viac času v sedle:)
Ešte do volieb bude chodiť ako páv...ako víťaz volieb. Po ďalších voľbách bez ochranky asi využije služby sanatória, kanalizácia nie je dosť poprepájaná...
Čím skôr, tým lepšie.
Rozdeľovanie ľudí im ide, špinám.
Odporúčame