Doprevádza všade prezidenta Rizmana!!!
Doprevádza všade prezidenta Rizmana!!!
Stačilo by druhé Rakúsko či Švajčiarsko.
Ako pán sluhovi. A hlupáci sa z toho vytešujú:(((
Nie, že to má na celom svete vyzerať tak, ako na poliach a lúkach Ukrajiny. Všade samý vrak.
Toto ma nikdy ani nenapadlo...
...ale áno, je čas na veľké ďakujeme!!!
Podľa toho čierneho kabáta a klobúka čo nosí...a tých rečí čo z neho lezú, by som povedal, že už má inú funkciu.
Soliďák sulík, bwahahaha!
Áno, dúfam, že bude veselo.
Nech sa na to pozerám z ktorejkoľvek strany, sulík je najväčší tupec na politickej scéne. Plus celý ansábl. Leda žeby boli vydieraní...
Potrebuje každý cent, sú ako strana v kiske...ehm v dlhoch.
Podľa mňa je presne toto ich obraz...tých slušákov. Ostatné je pretvárka.
Ále ... tuším.
... Ale sa im môžem vy... na ich kritériá. Sú presne ako ich autori. Dennodenne sa prepadáva do pásma chudoby kopec ďalších rodín. Ešte niečo?
A možno už vôbec žiadne voľby nebudú, ak to pôjde ako si písal.
Všade budú americkí poskokovia, kľudne vyhlásia vojnový stav a majú nás, kde nás chceli mať.
Pčolinský včera hovoril, že budú hlasovať za všetko...od mája cez jún po september. Ja som si 100% istý, že v opačnom poradí.
" Nech žije dáš dajlepší pán premiér matovič" vám tuším priniesol samé istoty. A nielen vám.
Ale akáže chyba, či gesto...coming out sa tomu hovorí!
Do septembra im tu narastie toľko konkurentov, že možno tieto prachy by boli posledné. Nič nie je čierno biele.
To nebol kollár, koho to napadlo.
...to bol moderátor.
https://plus7dni.pluska.sk/domov/specialny-p…
...vraj podriadená, ktorú dosadil na prokuratúru:-o
Možno aj špeciálny s frajerkou...
Odporúčame