Zrieknuť sa každý 4. rok letného ničnerobenia? To od nich nemožno očakávať.
Zrieknuť sa každý 4. rok letného ničnerobenia? To od nich nemožno očakávať.
Hlasovanie v poslednom možnom termíne, ako inak...
A to sa ešte pozrieme, aká to bude fraška, aká bude následnosť hlasovaní o termínoch:)))
Situácia im vyhovuje už tri roky, len to potrebujú udržať a predĺžiť.
Tak bude to strana alebo koalícia? To by snáď malo byť jasné od začiatku.
Ma fascinuje, koľko ľudí s nádejou v očiach o lepšie (vlastné) zajtrajšky tam stojí za nimi:)))
Ozaj, železničiari majú stále modré uniformy?
Hm a Sovietsky zväz skončil s oslobodzovaním na svojich hraniciach alebo Nemcov zatlačil až tam, kam patria? Nebola tá vojna celkovo iného rozsahu?
Hádam si nemyslíme, že si to vezme na zodpovednosť slečna z hradu?
Nebude to ešte zbytok z tých 10 000 000 € ročne počas celých 4 rokov od matoviča pre novinárov?
Predtým tam boli tretiaci!!!
...len ich treba pochváliť, lebo ten návrh je v podatelľni už dlhšie. Náhoda, či to mali domyslené?
Tak to čítam aj ja
Multipapá sa nezdá!
(Kuk posledný doplnený odstavec článku)
"Sme rodina predloží návrh, aby sa volebné obdobie mohlo skrátiť aj referendom
Podpredseda hnutia Sme rodina Peter Pčolinský predloží v parlamente návrh, aby volebné obdobie bolo možné skrátiť aj referendom. Predseda parlamentu a zároveň šéf hnutia Sme rodina Boris Kollár očakáva od opozície, že tento návrh podporí. „Nech tu opozícia nevyskakuje, ja som za to, aby to tam bolo, tak nech sa páči, môžu nám za to zahlasovať. My na to dáme našich 18 hlasov, a keď sa nazbiera v pléne 90 demokratických poslancov, tak to bude platiť,“ povedal Kollár."
S trollmi ako ty sa neargumentuje, ale robím výnimku. Páči sa.
Pán Hutko, mohli by ste pre úplnosť uviesť aj zoznam neznámych ľudí, ktorým zrušili obvinenie cez § 363? Ďakujeeeeeém:)))
V akej hierarchii? Platom, krytím, ľúbivými rečami?
# aby ich chvatom podpísala...aj keď...
Neuveriteľné. Koľko krát a za aké zákony či dohody si prezidentka nohy polámala, aby ich vývarom podpísala?
Sakriš, ten Fico s Blahom, Pellegrínim, Dankom a Uhríkom majú pravdu.
Sa starám, to neboj:)))
...a nestrácaj čas, ako potom stihneš trolliť pod každým príspevkom?
Teš sa:)))
Len sa nemnož...vo vlastnom záujme, lebo vás všetkých za toto budú nenávidieť vlastné deti.
Odporúčame